PZHGP Okręg GDAŃSK o/LĘBORK-064, rok 2020.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  NEUBRANDENBURG z dnia 20.09.20                   
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:32:52.7 N 13:15:19.2 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  328.615 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   37                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   746                           
      5.Ilość konkursów.......................:  150                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1214.16                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1050.04                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,27,43                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:12,57,37                         
     10.Czas trwania konkursu.................:29 min. 54 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone, wszystkie konkursy                                   
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Punktacja Główna 5zcałości [ 9]                                   
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │       064-Lębork        │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 01 │ Gniewino                │   12   │  238   │   50  │21.01│      
          │ 02 │ Łeba                    │    6   │  258   │   58  │22.48│      
          │ 03 │ Łęczyce-1               │   19   │  250   │   42  │16.80│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   37   │  746   │  150  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Piotr Nowacki                                                             
      720-839-084                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                  PZHGP Okręg GDAŃSK o/LĘBORK-064, rok 2020.                                                                                    
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                            Lista konkursowa nr  6.                                                                                             
                                    z lotu NEUBRANDENBURG, w dniu 20.09.20                                                                                      
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                          
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │06│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                          
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                          
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                          
   1 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 12:27:43  1   1214.16   1.34  35- 13- 13  325.050  40.000                                          
   2 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 12:27:44  1   1214.08   2.68   2  <   2>  325.050  39.950                                          
   2 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 12:27:44  1   1214.08   2.68   3  <  15>  325.050  39.950                                          
   4 Horodziejko Marcin Damian       3 PL-064-20         GS- 12:36:17  1   1209.09   5.36  10-  4-  4  334.050  39.840                                          
   5 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         GS- 12:40:17  1   1198.75   6.70  50- 12- 12  335.990  39.790                                          
   6 Krók Oleg Robert                2 PL-020-20         GS- 12:30:13  1   1196.41   8.04 169- 31- 31  323.290  39.730                                          
   7 Jonas Mirosław i Wojciech       2 PL-064-20         G - 12:28:11  1   1194.59   9.38  10-  3-  3  320.370  39.680                                          
   8 Krók Oleg Robert                2 PL-020-20         GS- 12:30:54  1   1193.39  10.72   2  <  16>  323.290  39.620                                          
   9 Joskowski Ryszard               3 PL-064-20         G - 12:35:33  1   1192.09  12.06  20-  4-  4  328.480  39.570                                          
  10 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         GS- 12:43:13  1   1186.34  13.40   2  <  19>  335.990  39.520                                          
  11 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 12:24:50  1   1180.03  14.75  49- 21- 21  312.510  39.460                                          
  12 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 12:24:51  1   1179.95  16.09   2  <  14>  312.510  39.410                                          
  13 Pienszke Sławomir               1 PL-064-20         G - 12:45:34  1   1179.37  17.43  20-  4-  4  336.790  39.360                                          
  14 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         G - 12:25:21  1   1177.73  18.77   3  <  20>  312.510  39.300                                          
  15 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 12:36:00  1   1177.72  20.11   4  <  26>  325.050  39.250                                          
  16 Krók Oleg Robert                2 PL-296-20         G - 12:34:52  1   1176.17  21.45   3  <  17>  323.290  39.190                                          
  17 Krók Oleg Robert                2 PL-072-20         G - 12:35:14  1   1174.60  22.79   4  <  21>  323.290  39.140                                          
  18 Żywicki Ireneusz                1 PL-064-20         GS- 12:44:30  1   1172.02  24.13  10-  4-  4  333.440  39.090                                          
  19 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         GS- 12:46:50  1   1171.38  25.47   3  <  31>  335.990  39.030                                          
  20 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 12:27:27  1   1168.48  26.81   4  <  28>  312.510  38.980                                          
  21 Krók Oleg Robert                2 PL-020-20         GS- 12:36:48  1   1167.96  28.15   5  <  22>  323.290  38.930                                          
  22 Krók Oleg Robert                2 PL-296-20         G - 12:36:52  1   1167.67  29.49   6  <  23>  323.290  38.870                                          
  23 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 12:37:13  1   1166.20  30.83   7  <  29>  323.290  38.820                                          
  24 Jonas Robert                    1 PL-064-20         GS- 12:49:47  1   1164.70  32.17  30-  9-  9  337.510  38.770                                          
  25 Jonas Robert                    1 PL-064-20         GS- 12:50:10  1   1163.16  33.51   2  <  37>  337.510  38.710                                          
  26 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 12:40:03  1   1160.69  34.85   5  <  27>  325.050  38.660                                          
  27 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         G - 12:40:36  1   1158.41  36.19   6  <  39>  325.050  38.600                                          
  28 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         G - 12:29:55  1   1157.80  37.53   5  <  35>  312.510  38.550                                          
  29 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 12:40:12  1   1153.78  38.87   8  <  33>  323.290  38.500                                          
  30 Królikowski Bartłomiej          3 PL-064-20         GS- 12:45:12  1   1153.37  40.21  15-  2-  2  328.940  38.440                                          
  31 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         GS- 12:51:20  1   1153.28  41.55   4  <  41>  335.990  38.390                                          
  32 Horodziejko Marcin Damian       3 PL-060-20         G - 12:49:44  1   1152.96  42.90   2  <  77>  334.050  38.340                                          
  33 Krók Oleg Robert                2 PL-296-20         G - 12:40:26  1   1152.82  44.24   9  <  34>  323.290  38.280                                          
  34 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 12:40:30  1   1152.55  45.58  10  <  61>  323.290  38.230                                          
  35 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 12:31:12  1   1152.32  46.92   6  <  43>  312.510  38.170                                          
  36 Jankowski P. Rozworski S.       1 PL-064-20         G - 12:52:52  1   1149.23  48.26  19-  2-  2  336.570  38.120                                          
  37 Jonas Robert                    1 PL-064-20         G - 12:55:11  1   1143.39  49.60   3  <  44>  337.510  38.070                                          
  38 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 12:42:55  1   1143.34  50.94  20-  5-  5  323.470  38.010                                          
  39 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 12:44:37  1   1142.06  52.28   7  <  39>  325.050  37.960                                          
  39 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 12:44:37  1   1142.06  52.28   8  <  46>  325.050  37.960                                          
  41 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         GS- 12:54:44  1   1139.98  54.96   5  <  42>  335.990  37.850                                          
  42 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         GS- 12:54:45  1   1139.92  56.30   6  <  68>  335.990  37.800                                          
  43 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 12:34:32  1   1138.33  57.64   7  <  45>  312.510  37.740                                          
  44 Jonas Robert                    1 PL-064-20         G - 12:57:06  1   1136.02  58.98   4  <  58>  337.510  37.690                                          
  45 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 12:36:28  1   1130.37  60.32   8  <  62>  312.510  37.640                                          
  46 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         G - 12:47:49  1   1129.37  61.66   9  <  49>  325.050  37.580                                          
  47 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 12:46:34  1   1128.78  63.00   2  <  83>  323.470  37.530                                          
  48 Wieleba Wiesław                 1 PL-064-20         GS- 12:51:40  1   1127.73  64.34  10-  2-  2  328.920  37.480                                          
  49 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         G - 12:48:42  1   1125.91  65.68  10  <  98>  325.050  37.420                                          
  50 Papke Krzysztof                 3 PL-064-20         G - 12:54:00  1   1120.54  67.02  10-  2-  2  329.440  37.370                                          
  51 Baranowski Janusz               3 PL-064-20         G - 12:52:00  1   1118.90  68.36  10-  1-  1  326.720  37.320                                          
  52 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 12:55:06  1   1114.98  69.71  30- 11- 11  329.030  37.260                                          
  53 Woźnica Tomasz                  3 SK-02906-20       G - 12:55:38  1   1112.19  71.05  20-  3-  3  328.800  37.210                                          
  54 Wandtke Marian                  1 PL-064-20         G - 12:59:36  1   1111.95  72.39  28-  4-  4  333.140  37.150                                          
  55 Wandtke Marian                  1 PL-064-20         GS- 12:59:39  1   1111.76  73.73   2  <  73>  333.140  37.100                                          
  56 Papke Krzysztof                 3 PL-460-20         GS- 12:56:36  1   1110.72  75.07   2          329.440  37.050                                          
  57 Żywicki Ireneusz                1 PL-064-20         GS- 13:00:35  1   1109.31  76.41   2  < 121>  333.440  36.990                                          
  58 Jonas Robert                    1 PL-064-20         GS- 13:04:27  1   1108.59  77.75   5  <  72>  337.510  36.940                                          
  59 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 12:56:52  1   1108.34  79.09   2  <  64>  329.030  36.890                                          
  60 Joskowski Ryszard               3 PL-064-20         G - 12:56:34  1   1107.61  80.43   2  < 144>  328.480  36.830                                          
  61 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 12:52:10  1   1106.53  81.77  11  <  65>  323.290  36.780                                          
  62 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 12:42:37  1   1105.77  83.11   9  <  63>  312.510  36.720                                          
  63 Stasiak Jan                     2 PL-076-20         G - 12:42:44  1   1105.32  84.45  10  <  69>  312.510  36.670                                          
  64 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         G - 12:57:41  1   1105.30  85.79   3  <  66>  329.030  36.620                                          
  65 Krók Oleg Robert                2 PL-346-20         G - 12:52:47  1   1104.20  87.13  12  <  67>  323.290  36.560                                          
  66 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 12:58:39  1   1101.72  88.47   4  < 101>  329.030  36.510                                          
  67 Krók Oleg Robert                2 PL-501-20         G - 12:53:29  1   1101.56  89.81  13  <  76>  323.290  36.460                                          
  68 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         GS- 13:05:16  1   1100.64  91.15   7  <  95>  335.990  36.400                                          
  69 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         G - 12:44:04  1   1100.13  92.49  11  <  71>  312.510  36.350                                          
  70 Pawuska Dariusz                 2 PL-064-20         GS- 12:45:44  1   1099.77  93.83  10-  2-  2  314.240  36.300                                          
  71 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 12:44:23  1   1098.90  95.17  12  <  87>  312.510  36.240                                          
  72 Jonas Robert                    1 PL-064-20         GS- 13:07:16  1   1098.43  96.51   6  <  75>  337.510  36.190                                          
  73 Wandtke Marian                  1 PL-064-20         G - 13:03:19  1   1098.32  97.86   3  <  86>  333.140  36.130                                          
  74 Pienszke Sławomir               1 PL-064-20         G - 13:06:41  1   1098.17  99.20   2  < 100>  336.790  36.080                                          
  75 Jonas Robert                    1 PL-064-20         GS- 13:07:23  1   1098.01 100.54   7  < 145>  337.510  36.030                                          
  76 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 12:55:00  1   1095.90 101.88  14  <  78>  323.290  35.970                                          
  77 Horodziejko Marcin Damian       3 PL-064-20         G - 13:04:59  1   1095.31 103.22   3  < 117>  334.050  35.920                                          
  78 Krók Oleg Robert                2 PL-072-20         G - 12:55:15  1   1094.97 104.56  15  <  79>  323.290  35.870                                          
  79 Krók Oleg Robert                2 PL-296-20         G - 12:55:27  1   1094.23 105.90  16  <  80>  323.290  35.810                                          
  80 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 12:55:30  1   1094.04 107.24  17  <  81>  323.290  35.760                                          
  81 Krók Oleg Robert                2 PL-097-20         G - 12:55:33  1   1093.86 108.58  18  <  82>  323.290  35.700                                          
  82 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 12:55:34  1   1093.80 109.92  19  <  88>  323.290  35.650                                          
  83 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         G - 12:55:45  1   1093.73 111.26   3  <  90>  323.470  35.600                                          
  84 Jonas Mirosław i Wojciech       2 PL-064-20         G - 12:53:26  1   1091.80 112.60   2  <  91>  320.370  35.540                                          
  85 Wieleba Wiesław                 1 PL-064-20         GS- 13:01:16  1   1091.79 113.94   2          328.920  35.490                                          
  86 Wandtke Marian                  1 PL-064-20         GS- 13:05:15  1   1091.37 115.28   4          333.140  35.440                                          
  87 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         G - 12:46:25  1   1091.10 116.62  13  <  96>  312.510  35.380                                          
  88 Krók Oleg Robert                2 PL-097-20         G - 12:57:54  1   1085.23 117.96  20  <  89>  323.290  35.330                                          
  89 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         GS- 12:58:18  1   1083.78 119.30  21  <  92>  323.290  35.280                                          
  90 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 12:58:30  1   1083.65 120.64   4  < 115>  323.470  35.220                                          
  91 Jonas Mirosław i Wojciech       2 PL-064-20         GS- 12:55:45  1   1083.25 121.98   3          320.370  35.170                                          
  92 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 12:58:30  1   1083.05 123.32  22  <  93>  323.290  35.110                                          
  93 Krók Oleg Robert                2 PL-296-20         G - 12:58:32  1   1082.93 124.66  23  <  99>  323.290  35.060                                          
  94 Jankowski P. Rozworski S.       1 PL-064-20         GS- 13:10:48  1   1082.92 126.01   2          336.570  35.010                                          
  95 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         G - 13:10:33  1   1081.92 127.35   8  < 123>  335.990  34.950                                          
  96 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 12:49:07  1   1080.91 128.69  14  < 103>  312.510  34.900                                          
  97 Ropela Marcin                   3 PL-064-20         GS- 13:04:21  1   1080.60 130.03  15-  1-  1  328.880  34.850                                          
  98 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 13:00:56  1   1080.14 131.37  11  < 119>  325.050  34.790                                          
  99 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 12:59:26  1   1079.67 132.71  24  < 104>  323.290  34.740                                          
 100 Pienszke Sławomir               1 PL-060-20         G - 13:11:58  1   1079.57 134.05   3  < 107>  336.790  34.680                                          
 101 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 13:04:58  1   1078.91 135.39   5  < 106>  329.030  34.630                                          
 102 Joskowski Henryk                3 PL-064-20         GS- 13:06:03  1   1078.62 136.73  10-  2-  2  330.110  34.580                                          
 103 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 12:49:52  1   1078.12 138.07  15  < 116>  312.510  34.520                                          
 104 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 12:59:55  1   1077.93 139.41  25  < 113>  323.290  34.470                                          
 105 Wroński Roman                   3 PL-064-20         GS- 12:59:36  1   1077.74 140.75  10-  1-  1  322.890  34.420                                          
 106 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 13:05:32  1   1076.90 142.09   6  < 108>  329.030  34.360                                          
 107 Pienszke Sławomir               1 PL-064-20         G - 13:13:00  1   1076.01 143.43   4          336.790  34.310                                          
 108 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 13:06:25  1   1073.80 144.77   7  < 111>  329.030  34.260                                          
 109 Kandziora Kazimierz             3 PL-064-20         GS- 13:06:22  1   1073.78 146.11  10-  1-  1  328.970  34.200                                          
 110 Klawikowski Stanisław           1 PL-064-20         GS- 13:10:49  1   1073.69 147.45  12-  2-  2  333.720  34.150                                          
 111 Klawikowski Stanisław           1 PL-064-20         GS- 13:10:51  1   1073.57 148.79   2          333.720  34.090                                          
 111 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 13:06:29  1   1073.57 148.79   8  < 134>  329.030  34.090                                          
 113 Krók Oleg Robert                2 PL-060-20         GS- 13:01:25  1   1072.57 151.47  26  < 114>  323.290  33.990                                          
 114 Krók Oleg Robert                2 PL-060-20         GS- 13:01:36  1   1071.92 152.82  27  < 130>  323.290  33.930                                          
 115 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 13:01:51  1   1071.63 154.16   5          323.470  33.880                                          
 116 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 12:51:49  1   1070.91 155.50  16  < 122>  312.510  33.830                                          
 117 Horodziejko Marcin Damian       3 PL-060-20         G - 13:12:03  1   1070.50 156.84   4          334.050  33.770                                          
 118 Królikowski Bartłomiej          3 PL-076-20         GS- 13:07:24  1   1070.07 158.18   2          328.940  33.720                                          
 119 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 13:03:52  1   1069.71 159.52  12  < 126>  325.050  33.660                                          
 120 Wenta Wademar                   3 PL-064-20         GS- 13:13:48  1   1068.55 160.86  10-  1-  1  335.310  33.610                                          
 121 Żywicki Ireneusz                1 PL-064-20         GS- 13:12:39  1   1066.50 162.20   3  < 138>  333.440  33.560                                          
 122 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 12:53:42  1   1064.05 163.54  17  < 124>  312.510  33.500                                          
 123 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         G - 13:15:48  1   1063.93 164.88   9  < 136>  335.990  33.450                                          
 124 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 12:53:49  1   1063.62 166.22  18  < 133>  312.510  33.400                                          
 125 Joskowski Henryk                3 PL-064-20         GS- 13:10:26  1   1063.39 167.56   2          330.110  33.340                                          
 126 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 13:05:51  1   1062.78 168.90  13          325.050  33.290                                          
 127 Wilczyński Michał               3 PL-105-20         GS- 13:04:35  1   1060.73 170.24  15-  1-  1  323.080  33.230                                          
 128 Drozdowski Piotr                3 PL-460-20         GS- 13:05:29  1   1059.67 171.58  10-  1-  1  323.710  33.180                                          
 129 Bober Henryk                    2 PL-425-20         GS- 13:04:50  1   1058.19 172.92  10-  1-  1  322.570  33.130                                          
 130 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:06:09  1   1055.99 174.26  28  < 132>  323.290  33.070                                          
 130 Woźnica Tomasz                  3 PL-064-20         GS- 13:11:22  1   1055.99 174.26   2  < 143>  328.800  33.070                                          
 132 Krók Oleg Robert                2 PL-072-20         G - 13:06:11  1   1055.87 176.94  29  < 141>  323.290  32.970                                          
 133 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 12:55:59  1   1055.84 178.28  19  < 149>  312.510  32.910                                          
 134 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 13:11:52  1   1055.03 179.62   9  < 135>  329.030  32.860                                          
 135 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 13:11:54  1   1054.92 180.97  10  < 137>  329.030  32.810                                          
 136 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         GS- 13:18:31  1   1054.86 182.31  10  < 139>  335.990  32.750                                          
 137 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 13:11:59  1   1054.64 183.65  11          329.030  32.700                                          
 138 Żywicki Ireneusz                1 PL-064-20         GS- 13:16:12  1   1054.52 184.99   4          333.440  32.640                                          
 139 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         GS- 13:19:00  1   1053.26 186.33  11  < 140>  335.990  32.590                                          
 140 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         G - 13:19:02  1   1053.15 187.67  12          335.990  32.540                                          
 141 Krók Oleg Robert                2 PL-296-20         G - 13:07:08  1   1052.61 189.01  30  < 142>  323.290  32.480                                          
 142 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:07:09  1   1052.55 190.35  31          323.290  32.430                                          
 143 Woźnica Tomasz                  3 PL-064-20         GS- 13:12:40  1   1051.60 191.69   3          328.800  32.380                                          
 144 Joskowski Ryszard               3 PL-064-20         GS- 13:12:23  1   1051.53 193.03   3  < 148>  328.480  32.320                                          
 145 Jonas Robert                    1 PL-064-20         G - 13:21:10  1   1050.89 194.37   8  < 147>  337.510  32.270                                          
 146 Pawuska Dariusz                 2 PL-064-20         GS- 12:59:02  1   1050.85 195.71   2          314.240  32.210                                          
 147 Jonas Robert                    1 PL-064-20         GS- 13:21:12  1   1050.78 197.05   9          337.510  32.160                                          
 148 Joskowski Ryszard               3 PL-064-20         GS- 13:12:38  1   1050.69 198.39   4          328.480  32.110                                          
 149 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         G - 12:57:37  1   1050.04 199.73  20  < 149>  312.510  32.050                                          
 149 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 12:57:37  1   1050.04 199.73  21          312.510  32.050                                          
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                      
 ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                        
 151 Jonas Robert                    1 PL-064-20         G - 13:21:27  1   1049.96   0.00  10          337.510   0.000                                          
 152 Jonas Robert                    1 PL-064-20         GS- 13:21:29  1   1049.85   0.00  11          337.510   0.000                                          
 153 Jankowski P. Rozworski S.       1 PL-064-20         GS- 13:20:37  1   1049.76   0.00   3          336.570   0.000                                          
 154 Krók Oleg Robert                2 PL-501-20         G - 13:08:41  1   1047.32   0.00  32          323.290   0.000                                          
 155 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:08:41  1   1047.32   0.00  33          323.290   0.000                                          
 156 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:08:41  1   1047.32   0.00  34          323.290   0.000                                          
 157 Krók Oleg Robert                2 PL-296-20         G - 13:08:48  1   1046.92   0.00  35          323.290   0.000                                          
 158 Krók Oleg Robert                2 PL-060-20         GS- 13:08:49  1   1046.87   0.00  36          323.290   0.000                                          
 159 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:09:14  1   1045.46   0.00  37          323.290   0.000                                          
 160 Jonas Mirosław i Wojciech       2 PL-064-20         GS- 13:06:29  1   1045.31   0.00   4          320.370   0.000                                          
 161 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 13:14:50  1   1045.09   0.00  12          329.030   0.000                                          
 162 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:09:25  1   1044.84   0.00  38          323.290   0.000                                          
 163 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         G - 12:59:11  1   1044.54   0.00  22          312.510   0.000                                          
 164 Jonas Robert                    1 PL-064-20         GS- 13:23:43  1   1042.61   0.00  12          337.510   0.000                                          
 165 Jonas Robert                    1 PL-064-20         GS- 13:23:45  1   1042.50   0.00  13          337.510   0.000                                          
 166 Krók Oleg Robert                2 PL-097-20         G - 13:10:50  1   1040.08   0.00  39          323.290   0.000                                          
 167 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 13:13:18  1   1037.50   0.00  14          325.050   0.000                                          
 168 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         GS- 13:23:59  1   1037.06   0.00  13          335.990   0.000                                          
 169 Wenta Wademar                   3 PL-064-20         GS- 13:23:26  1   1036.72   0.00   2          335.310   0.000                                          
 170 Jankowski P. Rozworski S.       1 PL-064-20         GS- 13:24:40  1   1036.66   0.00   4          336.570   0.000                                          
 171 Keller Tadeusz                  1 PL-064-20         GS- 13:29:42  1   1036.61   0.00  10-  0-  0  341.770   0.000                                          
 172 Jankowski P. Rozworski S.       1 PL-064-20         G - 13:24:42  1   1036.56   0.00   5          336.570   0.000                                          
 173 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 13:13:38  1   1036.40   0.00  15          325.050   0.000                                          
 174 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:11:57  1   1036.35   0.00  40          323.290   0.000                                          
 175 Krók Oleg Robert                2 PL-501-20         G - 13:11:59  1   1036.24   0.00  41          323.290   0.000                                          
 176 Królikowski Grzegorz            3 PL-064-20         GS- 13:17:27  1   1036.13   0.00  10-  0-  0  328.920   0.000                                          
 177 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:12:04  1   1035.97   0.00  42          323.290   0.000                                          
 178 Klawikowski Stanisław           1 PL-064-20         GS- 13:22:16  1   1035.54   0.00   3          333.720   0.000                                          
 179 Woźnica Tomasz                  3 PL-064-20         GS- 13:17:51  1   1034.45   0.00   4          328.800   0.000                                          
 180 Jonas Robert                    1 PL-064-20         GS- 13:26:17  1   1034.41   0.00  14          337.510   0.000                                          
 181 Drozdowski Piotr                3 PL-064-20         G - 13:13:01  1   1034.16   0.00   2          323.710   0.000                                          
 182 Kandziora Kazimierz             3 PL-064-20         G - 13:18:35  1   1032.60   0.00   2          328.970   0.000                                          
 183 Krók Oleg Robert                2 PL-296-20         G - 13:13:17  1   1031.94   0.00  43          323.290   0.000                                          
 184 Woźnica Tomasz                  3 SK-02906-20       GS- 13:18:38  1   1031.91   0.00   5          328.800   0.000                                          
 185 Kandziora Kazimierz             3 PL-064-20         GS- 13:19:32  1   1029.53   0.00   3          328.970   0.000                                          
 186 Wieleba Wiesław                 1 PL-064-20         GS- 13:19:35  1   1029.22   0.00   3          328.920   0.000                                          
 187 Klawikowski Stanisław           1 PL-064-20         GS- 13:24:19  1   1028.99   0.00   4          333.720   0.000                                          
 188 Bober Henryk                    2 PL-366-20         G - 13:13:43  1   1028.22   0.00   2          322.570   0.000                                          
 189 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:14:32  1   1027.84   0.00  44          323.290   0.000                                          
 190 Woźnica Tomasz                  3 SK-02906-20       G - 13:20:04  1   1027.29   0.00   6          328.800   0.000                                          
 191 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         G - 13:16:27  1   1027.18   0.00  16          325.050   0.000                                          
 192 Ropela Marcin                   3 PL-064-20         GS- 13:20:42  1   1025.51   0.00   2          328.880   0.000                                          
 193 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:16:37  1   1021.08   0.00  45          323.290   0.000                                          
 194 Krók Oleg Robert                2 PL-020-20         GS- 13:16:39  1   1020.97   0.00  46          323.290   0.000                                          
 195 Wilczyński Michał               3 PL-064-20         GS- 13:16:31  1   1020.74   0.00   2          323.080   0.000                                          
 196 Wilczyński Michał               3 PL-064-20         GS- 13:16:48  1   1019.82   0.00   3          323.080   0.000                                          
 197 Królikowski Grzegorz            3 PL-064-20         GS- 13:22:40  1   1019.38   0.00   2          328.920   0.000                                          
 198 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 13:07:00  1   1017.95   0.00  23          312.510   0.000                                          
 199 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 13:17:51  1   1017.68   0.00   6          323.470   0.000                                          
 200 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         G - 13:17:53  1   1017.58   0.00   7          323.470   0.000                                          
 201 Jankowski P. Rozworski S.       1 PL-064-20         GS- 13:31:09  1   1016.37   0.00   6          336.570   0.000                                          
 202 Horodziejko Marcin Damian       3 PL-064-20         GS- 13:28:41  1   1016.33   0.00   5          334.050   0.000                                          
 203 Woźnica Tomasz                  3 PL-064-20         GS- 13:23:40  1   1015.86   0.00   7          328.800   0.000                                          
 204 Bober Henryk                    2 PL-425-20         GS- 13:18:43  1   1012.09   0.00   3          322.570   0.000                                          
 205 Krók Oleg Robert                2 PL-097-20         G - 13:19:49  1   1010.86   0.00  47          323.290   0.000                                          
 206 Jonas Robert                    1 PL-064-20         GS- 13:34:02  1   1010.41   0.00  15          337.510   0.000                                          
 207 Wenta Wademar                   3 PL-064-20         G - 13:31:59  1   1010.02   0.00   3          335.310   0.000                                          
 208 Humski Edmund                   1 PL-060-20         G - 13:36:39  1   1008.85   0.00  10-  0-  0  339.630   0.000                                          
 209 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 13:21:34  1   1005.92   0.00   8          323.470   0.000                                          
 210 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         G - 13:23:10  1   1005.83   0.00  17          325.050   0.000                                          
 211 Horodziejko Marcin Damian       3 PL-064-20         GS- 13:32:09  1   1005.72   0.00   6          334.050   0.000                                          
 212 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 13:21:39  1   1005.66   0.00   9          323.470   0.000                                          
 213 Żywicki Ireneusz                1 PL-064-20         G - 13:31:48  1   1004.94   0.00   5          333.440   0.000                                          
 214 Krók Oleg Robert                2 PL-296-20         G - 13:22:11  1   1003.44   0.00  48          323.290   0.000                                          
 215 Pawuska Dariusz                 2 PL-064-20         GS- 13:13:24  1   1002.68   0.00   3          314.240   0.000                                          
 216 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         GS- 13:22:40  1   1001.93   0.00  49          323.290   0.000                                          
 217 Jonas Robert                    1 PL-064-20         GS- 13:36:55  1   1001.76   0.00  16          337.510   0.000                                          
 218 Jonas Robert                    1 PL-064-20         GS- 13:37:03  1   1001.37   0.00  17          337.510   0.000                                          
 219 Krók Oleg Robert                2 PL-501-20         G - 13:22:55  1   1001.16   0.00  50          323.290   0.000                                          
 220 Baranowski Janusz               3 PL-064-20         G - 13:26:21  1   1001.13   0.00   2          326.720   0.000                                          
 221 Joskowski Ryszard               3 PL-064-20         GS- 13:28:09  1   1001.01   0.00   5          328.480   0.000                                          
 222 Klawikowski Stanisław           1 PL-064-20         GS- 13:33:26  1   1000.86   0.00   5          333.720   0.000                                          
 223 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         G - 13:36:11  1    999.43   0.00  14          335.990   0.000                                          
 224 Jonas Robert                    1 PL-064-20         G - 13:37:48  1    999.14   0.00  18          337.510   0.000                                          
 225 Jonas Mirosław i Wojciech       2 PL-064-20         G - 13:20:41  1    999.02   0.00   5          320.370   0.000                                          
 226 Keller Tadeusz                  1 PL-064-20         G - 13:42:24  1    998.16   0.00   2          341.770   0.000                                          
 227 Krók Oleg Robert                2 PL-060-20         GS- 13:24:01  1    997.76   0.00  51          323.290   0.000                                          
 228 Krók Oleg Robert                2 PL-346-20         G - 13:24:01  1    997.76   0.00  52          323.290   0.000                                          
 229 Żywicki Ireneusz                1 PL-064-20         GS- 13:34:13  1    997.68   0.00   6          333.440   0.000                                          
 230 Stasiak Jan                     2 PL-076-20         G - 13:13:21  1    997.32   0.00  24          312.510   0.000                                          
 231 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 13:24:43  1    996.16   0.00  10          323.470   0.000                                          
 232 Krók Oleg Robert                2 PL-296-20         G - 13:24:37  1    995.91   0.00  53          323.290   0.000                                          
 233 Krók Oleg Robert                2 PL-076-20         G - 13:24:39  1    995.81   0.00  54          323.290   0.000                                          
 234 Woźnica Tomasz                  3 PL-064-20         GS- 13:30:13  1    995.71   0.00   8          328.800   0.000                                          
 235 Wilczyński Michał               3 PL-105-20         GS- 13:24:33  1    995.47   0.00   4          323.080   0.000                                          
 236 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:25:04  1    994.53   0.00  55          323.290   0.000                                          
 237 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 13:25:46  1    992.95   0.00  11          323.470   0.000                                          
 238 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         G - 13:14:44  1    992.94   0.00  25          312.510   0.000                                          
 239 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         G - 13:38:29  1    992.63   0.00  15          335.990   0.000                                          
 240 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 13:15:13  1    991.41   0.00  26          312.510   0.000                                          
 241 Keller Tadeusz                  1 PL-064-20         GS- 13:45:02  1    990.54   0.00   3          341.770   0.000                                          
 242 Krók Oleg Robert                2 PL-076-20         G - 13:26:23  1    990.52   0.00  56          323.290   0.000                                          
 243 Wandtke Marian                  1 PL-064-20         GS- 13:36:20  1    990.51   0.00   5          333.140   0.000                                          
 244 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:26:28  1    990.27   0.00  57          323.290   0.000                                          
 245 Jurkowski Tadeusz               1 PL-064-20         GS- 13:40:25  1    989.14   0.00   9-  0-  0  336.720   0.000                                          
 246 Wenta Wademar                   3 PL-064-20         GS- 13:39:05  1    988.87   0.00   4          335.310   0.000                                          
 247 Jonas Mirosław i Wojciech       2 PL-064-20         G - 13:24:08  1    988.39   0.00   6          320.370   0.000                                          
 248 Żywicki Ireneusz                1 PL-064-20         GS- 13:37:24  1    988.26   0.00   7          333.440   0.000                                          
 249 Joskowski Henryk                3 PL-064-20         GS- 13:34:03  1    988.21   0.00   3          330.110   0.000                                          
 250 Pienszke Sławomir               1 PL-064-20         GS- 13:40:54  1    987.94   0.00   5          336.790   0.000                                          
 251 Bober Henryk                    2 PL-064-20         GS- 13:26:56  1    986.65   0.00   4          322.570   0.000                                          
 252 Królikowski Bartłomiej          3 PL-064-20         GS- 13:33:33  1    986.18   0.00   3          328.940   0.000                                          
 253 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:28:26  1    984.34   0.00  58          323.290   0.000                                          
 254 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         G - 13:41:36  1    983.58   0.00  16          335.990   0.000                                          
 255 Wilczyński Michał               3 PL-105-20         GS- 13:29:00  1    982.01   0.00   5          323.080   0.000                                          
 256 Wroński Roman                   3 PL-064-20         GS- 13:29:29  1    979.99   0.00   2          322.890   0.000                                          
 257 Królikowski Grzegorz            3 PL-064-20         GS- 13:35:48  1    979.51   0.00   3          328.920   0.000                                          
 258 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         G - 13:31:58  1    979.17   0.00  18          325.050   0.000                                          
 259 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         GS- 13:43:45  1    977.43   0.00  17          335.990   0.000                                          
 260 Bober Henryk                    2 PL-064-20         GS- 13:30:55  1    974.78   0.00   5          322.570   0.000                                          
 261 Pienszke Sławomir               1 PL-064-20         GS- 13:45:47  1    973.99   0.00   6          336.790   0.000                                          
 262 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         GS- 13:32:02  1    973.67   0.00  59          323.290   0.000                                          
 263 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:32:02  1    973.67   0.00  60          323.290   0.000                                          
 264 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:32:11  1    973.23   0.00  61          323.290   0.000                                          
 265 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 13:21:29  1    972.09   0.00  27          312.510   0.000                                          
 266 Wilczyński Michał               3 PL-064-20         GS- 13:32:29  1    971.72   0.00   6          323.080   0.000                                          
 267 Pienszke Sławomir               1 PL-064-20         G - 13:46:39  1    971.56   0.00   7          336.790   0.000                                          
 268 Klawikowski Stanisław           1 PL-064-20         GS- 13:43:33  1    971.39   0.00   6          333.720   0.000                                          
 269 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:33:30  1    969.39   0.00  62          323.290   0.000                                          
 270 Keller Tadeusz                  1 PL-064-20         GS- 13:53:50  1    965.91   0.00   4          341.770   0.000                                          
 271 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 13:40:47  1    965.51   0.00  13          329.030   0.000                                          
 272 Krók Oleg Robert                2 PL-296-20         G - 13:34:59  1    965.09   0.00  63          323.290   0.000                                          
 273 Jonas Robert                    1 PL-064-20         GS- 13:50:06  1    964.04   0.00  19          337.510   0.000                                          
 274 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 13:37:13  1    963.92   0.00  19          325.050   0.000                                          
 275 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         GS- 13:49:03  1    962.58   0.00  18          335.990   0.000                                          
 276 Drozdowski Piotr                3 PL-064-20         G - 13:36:32  1    961.90   0.00   3          323.710   0.000                                          
 277 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         GS- 13:49:32  1    961.25   0.00  19          335.990   0.000                                          
 278 Wieleba Wiesław                 1 PL-076-20         GS- 13:43:07  1    958.62   0.00   4          328.920   0.000                                          
 279 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 13:43:32  1    957.78   0.00  14          329.030   0.000                                          
 280 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:38:12  1    955.91   0.00  64          323.290   0.000                                          
 281 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:38:14  1    955.82   0.00  65          323.290   0.000                                          
 282 Stasiak Jan                     2 PL-076-20         G - 13:27:32  1    954.13   0.00  28          312.510   0.000                                          
 283 Woźnica Tomasz                  3 PL-064-20         GS- 13:44:50  1    953.50   0.00   9          328.800   0.000                                          
 284 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 13:45:27  1    952.47   0.00  15          329.030   0.000                                          
 285 Krók Oleg Robert                2 PL-097-20         G - 13:40:16  1    950.11   0.00  66          323.290   0.000                                          
 286 Żywicki Ireneusz                1 PL-064-20         GS- 13:51:13  1    949.39   0.00   8          333.440   0.000                                          
 287 Krók Oleg Robert                2 PL-097-20         G - 13:40:34  1    949.27   0.00  67          323.290   0.000                                          
 288 Baranowski Janusz               3 PL-064-20         G - 13:44:37  1    948.07   0.00   3          326.720   0.000                                          
 289 Krók Oleg Robert                2 PL-053-20         GS- 13:41:27  1    946.82   0.00  68          323.290   0.000                                          
 290 Jonas Mirosław i Wojciech       2 PL-064-20         GS- 13:38:43  1    945.84   0.00   7          320.370   0.000                                          
 291 Pawuska Dariusz                 2 PL-020-20         GS- 13:32:15  1    945.79   0.00   4          314.240   0.000                                          
 292 Wandtke Marian                  1 PL-064-20         GS- 13:53:20  1    942.85   0.00   6          333.140   0.000                                          
 293 Baranowski Janusz               3 PL-064-20         G - 13:46:37  1    942.60   0.00   4          326.720   0.000                                          
 294 Joskowski Henryk                3 PL-064-20         GS- 13:50:29  1    941.87   0.00   4          330.110   0.000                                          
 295 Humski Edmund                   1 PL-060-20         G - 14:00:38  1    941.76   0.00   2          339.630   0.000                                          
 296 Drozdowski Piotr                3 PL-460-20         GS- 13:43:53  1    941.34   0.00   4          323.710   0.000                                          
 297 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         GS- 13:57:08  1    940.80   0.00  20          335.990   0.000                                          
 298 Bober Henryk                    2 PL-064-20         GS- 13:42:53  1    940.76   0.00   6          322.570   0.000                                          
 299 Wroński Roman                   3 PL-064-20         GS- 13:43:19  1    940.50   0.00   3          322.890   0.000                                          
 300 Wandtke Marian                  1 PL-064-20         G - 13:54:17  1    940.32   0.00   7          333.140   0.000                                          
 301 Jonas Robert                    1 PL-064-20         G - 13:58:58  1    940.23   0.00  20          337.510   0.000                                          
 302 Pienszke Sławomir               1 PL-064-20         GS- 13:58:12  1    940.23   0.00   8          336.790   0.000                                          
 303 Joskowski Henryk                3 PL-064-20         GS- 13:51:07  1    940.17   0.00   5          330.110   0.000                                          
 304 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:44:15  1    939.11   0.00  69          323.290   0.000                                          
 305 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 13:44:28  1    939.05   0.00  12          323.470   0.000                                          
 306 Jurkowski Tadeusz               1 PL-064-20         GS- 13:58:35  1    939.03   0.00   2          336.720   0.000                                          
 307 Woźnica Tomasz                  3 SK-02906-20       G - 13:50:29  1    938.13   0.00  10          328.800   0.000                                          
 308 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:44:52  1    937.44   0.00  70          323.290   0.000                                          
 309 Krók Oleg Robert                2 PL-501-20         G - 13:45:11  1    936.58   0.00  71          323.290   0.000                                          
 310 Drozdowski Piotr                3 PL-064-20         G - 13:45:46  1    936.21   0.00   5          323.710   0.000                                          
 311 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 13:51:35  1    935.85   0.00  16          329.030   0.000                                          
 312 Jankowski P. Rozworski S.       1 PL-064-20         GS- 13:59:57  1    935.05   0.00   7          336.570   0.000                                          
 313 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         GS- 13:59:34  1    934.43   0.00  21          335.990   0.000                                          
 314 Krók Oleg Robert                2 PL-072-20         G - 13:46:07  1    934.05   0.00  72          323.290   0.000                                          
 315 Jurkowski Tadeusz               1 PL-064-20         GS- 14:01:04  1    932.57   0.00   3          336.720   0.000                                          
 316 Jonas Robert                    1 PL-064-20         GS- 14:03:08  1    929.44   0.00  21          337.510   0.000                                          
 317 Krók Oleg Robert                2 PL-296-20         G - 13:47:53  1    929.31   0.00  73          323.290   0.000                                          
 318 Baranowski Janusz               3 PL-064-20         G - 13:52:27  1    927.00   0.00   5          326.720   0.000                                          
 319 Horodziejko Marcin Damian       3 PL-064-20         GS- 14:00:22  1    926.97   0.00   7          334.050   0.000                                          
 320 Jonas Robert                    1 PL-064-20         G - 14:04:06  1    926.97   0.00  22          337.510   0.000                                          
 321 Horodziejko Marcin Damian       3 PL-064-20         G - 14:00:52  1    925.69   0.00   8          334.050   0.000                                          
 322 Joskowski Ryszard               3 PL-064-20         GS- 13:55:18  1    924.51   0.00   6          328.480   0.000                                          
 323 Krók Oleg Robert                2 PL-296-20         G - 13:49:53  1    923.99   0.00  74          323.290   0.000                                          
 324 Jankowski P. Rozworski S.       1 PL-315-20         GS- 14:04:27  1    923.50   0.00   8          336.570   0.000                                          
 325 Kandziora Kazimierz             3 PL-064-20         G - 13:56:17  1    923.34   0.00   4          328.970   0.000                                          
 326 Jankowski P. Rozworski S.       1 PL-064-20         G - 14:04:32  1    923.29   0.00   9          336.570   0.000                                          
 327 Joskowski Henryk                3 PL-064-20         G - 13:58:01  1    922.05   0.00   6          330.110   0.000                                          
 328 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 13:52:38  1    921.78   0.00  20          325.050   0.000                                          
 329 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:51:14  1    920.44   0.00  75          323.290   0.000                                          
 330 Humski Edmund                   1 PL-060-20         G - 14:09:11  1    919.95   0.00   3          339.630   0.000                                          
 331 Klawikowski Stanisław           1 PL-072-20         GS- 14:03:59  1    916.86   0.00   7          333.720   0.000                                          
 332 Wenta Wademar                   3 PL-064-20         G - 14:05:56  1    916.31   0.00   5          335.310   0.000                                          
 333 Papke Krzysztof                 3 PL-064-20         GS- 13:59:37  1    916.09   0.00   3          329.440   0.000                                          
 334 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 13:59:10  1    916.09   0.00  17          329.030   0.000                                          
 335 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:53:52  1    913.59   0.00  76          323.290   0.000                                          
 336 Jonas Robert                    1 PL-064-20         G - 14:09:31  1    913.38   0.00  23          337.510   0.000                                          
 337 Jonas Robert                    1 PL-064-20         G - 14:09:38  1    913.09   0.00  24          337.510   0.000                                          
 338 Wandtke Marian                  1 PL-064-20         GS- 14:05:19  1    911.92   0.00   8          333.140   0.000                                          
 339 Joskowski Henryk                3 PL-064-20         GS- 14:03:22  1    908.48   0.00   7          330.110   0.000                                          
 340 Wandtke Marian                  1 PL-064-20         G - 14:07:06  1    907.49   0.00   9          333.140   0.000                                          
 341 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 13:44:23  1    907.45   0.00  29          312.510   0.000                                          
 342 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         GS- 13:56:39  1    906.46   0.00  77          323.290   0.000                                          
 343 Klawikowski Stanisław           1 PL-064-20         GS- 14:08:22  1    905.95   0.00   8          333.720   0.000                                          
 344 Królikowski Grzegorz            3 PL-064-20         GS- 14:03:04  1    905.95   0.00   4          328.920   0.000                                          
 345 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 13:57:00  1    905.57   0.00  78          323.290   0.000                                          
 346 Krók Oleg Robert                2 PL-060-20         GS- 13:57:41  1    903.84   0.00  79          323.290   0.000                                          
 347 Krók Oleg Robert                2 PL-501-20         G - 13:57:42  1    903.80   0.00  80          323.290   0.000                                          
 348 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         GS- 13:58:00  1    903.05   0.00  81          323.290   0.000                                          
 349 Wandtke Marian                  1 PL-064-20         GS- 14:09:06  1    902.57   0.00  10          333.140   0.000                                          
 350 Joskowski Ryszard               3 PL-064-20         GS- 14:04:16  1    901.76   0.00   7          328.480   0.000                                          
 351 Pienszke Sławomir               1 PL-064-20         GS- 14:13:41  1    901.27   0.00   9          336.790   0.000                                          
 352 Wandtke Marian                  1 PL-064-20         GS- 14:09:53  1    900.66   0.00  11          333.140   0.000                                          
 353 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 14:01:07  1    900.13   0.00  21          325.050   0.000                                          
 354 Krók Oleg Robert                2 PL-296-20         G - 13:59:46  1    898.61   0.00  82          323.290   0.000                                          
 355 Królikowski Grzegorz            3 PL-064-20         GS- 14:06:32  1    897.38   0.00   5          328.920   0.000                                          
 356 Horodziejko Marcin Damian       3 PL-060-20         G - 14:12:21  1    897.14   0.00   9          334.050   0.000                                          
 357 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 13:48:24  1    896.99   0.00  30          312.510   0.000                                          
 358 Wroński Roman                   3 PL-064-20         GS- 14:00:09  1    896.54   0.00   4          322.890   0.000                                          
 359 Kaliszuk Bogdan                 2 PL-076-20         GS- 13:55:34  1    895.59   0.00  10-  0-  0  318.440   0.000                                          
 360 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 14:03:10  1    890.20   0.00  83          323.290   0.000                                          
 361 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 14:03:12  1    890.12   0.00  84          323.290   0.000                                          
 362 Jankowski P. Rozworski S.       1 PL-064-20         G - 14:20:01  1    885.67   0.00  10          336.570   0.000                                          
 363 Krók Oleg Robert                2 PL-453-20         G - 14:05:15  1    885.12   0.00  85          323.290   0.000                                          
 364 Keller Tadeusz                  1 PL-064-20         GS- 14:26:15  1    884.84   0.00   5          341.770   0.000                                          
 365 Pienszke Sławomir               1 PL-064-20         G - 14:21:18  1    883.27   0.00  10          336.790   0.000                                          
 366 Ropela Marcin                   3 PL-064-20         GS- 14:12:21  1    883.26   0.00   3          328.880   0.000                                          
 367 Pienszke Sławomir               1 PL-064-20         G - 14:23:29  1    878.24   0.00  11          336.790   0.000                                          
 368 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         G - 14:23:14  1    876.72   0.00  22          335.990   0.000                                          
 369 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         GS- 14:23:15  1    876.69   0.00  23          335.990   0.000                                          
 370 Drozdowski Piotr                3 PL-064-20         GS- 14:09:17  1    876.59   0.00   6          323.710   0.000                                          
 371 Ropela Marcin                   3 PL-064-20         GS- 14:15:44  1    875.30   0.00   4          328.880   0.000                                          
 372 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         G - 13:57:47  1    873.46   0.00  31          312.510   0.000                                          
 373 Papke Krzysztof                 3 PL-064-20         GS- 14:18:30  1    870.38   0.00   4          329.440   0.000                                          
 374 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 13:59:26  1    869.45   0.00  32          312.510   0.000                                          
 375 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         G - 13:59:44  1    868.73   0.00  33          312.510   0.000                                          
 376 Kaliszuk Bogdan                 2 PL-064-20         GS- 14:07:09  1    867.33   0.00   2          318.440   0.000                                          
 377 Wroński Roman                   3 PL-064-20         GS- 14:12:53  1    865.93   0.00   5          322.890   0.000                                          
 378 Krók Oleg Robert                2 PL-020-20         GS- 14:14:07  1    864.14   0.00  86          323.290   0.000                                          
 379 Krók Oleg Robert                2 PL-501-20         G - 14:14:08  1    864.10   0.00  87          323.290   0.000                                          
 380 Woźnica Tomasz                  3 SK-02906-20       G - 14:20:33  1    864.01   0.00  11          328.800   0.000                                          
 381 Humski Edmund                   1 PL-064-20         GS- 14:34:35  1    860.73   0.00   4          339.630   0.000                                          
 382 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 14:17:45  1    860.49   0.00  22          325.050   0.000                                          
 383 Pienszke Sławomir               1 PL-064-20         GS- 14:33:57  1    854.91   0.00  12          336.790   0.000                                          
 384 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 14:05:48  1    854.32   0.00  34          312.510   0.000                                          
 385 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 14:26:30  1    851.31   0.00  18          329.030   0.000                                          
 386 Kaliszuk Bogdan                 2 PL-064-20         GS- 14:14:57  1    849.29   0.00   3          318.440   0.000                                          
 387 Wieleba Wiesław                 1 PL-076-20         GS- 14:27:38  1    848.53   0.00   5          328.920   0.000                                          
 388 Jurkowski Tadeusz               1 PL-064-20         GS- 14:36:56  1    848.30   0.00   4          336.720   0.000                                          
 389 Krók Oleg Robert                2 PL-501-20         G - 14:21:20  1    847.79   0.00  88          323.290   0.000                                          
 390 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 14:29:44  1    844.24   0.00  19          329.030   0.000                                          
 391 Klawikowski Stanisław           1 PL-064-20         GS- 14:38:08  1    838.21   0.00   9          333.720   0.000                                          
 392 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 14:33:38  1    835.88   0.00  20          329.030   0.000                                          
 393 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-460-20         G - 14:28:02  1    833.61   0.00  13          323.470   0.000                                          
 394 Wilczyński Michał               3 PL-064-20         GS- 14:29:30  1    829.47   0.00   7          323.080   0.000                                          
 395 Ropela Marcin                   3 PL-250-20         GS- 14:36:42  1    829.04   0.00   5          328.880   0.000                                          
 396 Joskowski Henryk                3 PL-064-20         GS- 14:42:12  1    820.76   0.00   8          330.110   0.000                                          
 397 Wroński Roman                   3 PL-064-20         GS- 14:33:55  1    819.69   0.00   6          322.890   0.000                                          
 398 Jonas Robert                    1 PL-064-20         G - 14:52:01  1    819.17   0.00  25          337.510   0.000                                          
 399 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 14:37:27  1    817.84   0.00  23          325.050   0.000                                          
 400 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 14:37:29  1    817.77   0.00  24          325.050   0.000                                          
 401 Krók Oleg Robert                2 PL-072-20         G - 14:36:05  1    816.22   0.00  89          323.290   0.000                                          
 402 Joskowski Ryszard               3 PL-064-20         GS- 14:43:05  1    814.92   0.00   8          328.480   0.000                                          
 403 Woźnica Tomasz                  3 SK-02906-20       GS- 14:43:43  1    814.43   0.00  12          328.800   0.000                                          
 404 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 14:23:49  1    814.22   0.00  35          312.510   0.000                                          
 405 Krók Oleg Robert                2 PL-060-20         GS- 14:37:04  1    814.20   0.00  90          323.290   0.000                                          
 406 Jonas Robert                    1 PL-064-20         G - 14:55:29  1    812.33   0.00  26          337.510   0.000                                          
 407 Krók Oleg Robert                2 PL-097-20         G - 14:39:05  1    810.08   0.00  91          323.290   0.000                                          
 408 Wandtke Marian                  1 PL-064-20         G - 14:51:48  1    808.99   0.00  12          333.140   0.000                                          
 409 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 14:41:53  1    808.82   0.00  25          325.050   0.000                                          
 410 Krók Oleg Robert                2 PL-296-20         G - 14:39:54  1    808.43   0.00  92          323.290   0.000                                          
 411 Joskowski Ryszard               3 PL-070-20         G - 14:46:44  1    807.61   0.00   9          328.480   0.000                                          
 412 Wandtke Marian                  1 PL-064-20         GS- 14:54:20  1    804.04   0.00  13          333.140   0.000                                          
 413 Pienszke Sławomir               1 PL-064-20         G - 14:59:05  1    803.64   0.00  13          336.790   0.000                                          
 414 Królikowski Grzegorz            3 PL-064-20         GS- 14:49:49  1    802.60   0.00   6          328.920   0.000                                          
 415 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 14:30:48  1    799.67   0.00  36          312.510   0.000                                          
 416 Wandtke Marian                  1 PL-064-20         G - 14:57:52  1    797.24   0.00  14          333.140   0.000                                          
 417 Woźnica Andrzej                 3 PL-064-20         G - 14:45:59  1    796.09   0.00  10-  0-  0  323.200   0.000                                          
 418 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 14:47:39  1    793.06   0.00  93          323.290   0.000                                          
 419 Humski Edmund                   1 PL-064-20         GS- 15:09:18  1    791.13   0.00   5          339.630   0.000                                          
 420 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 14:50:21  1    788.28   0.00  14          323.470   0.000                                          
 421 Baranowski Janusz               3 PL-064-20         G - 14:56:03  1    785.29   0.00   6          326.720   0.000                                          
 422 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         G - 15:08:07  1    784.81   0.00  24          335.990   0.000                                          
 423 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         GS- 15:08:10  1    784.72   0.00  25          335.990   0.000                                          
 424 Woźnica Tomasz                  3 PL-064-20         GS- 14:59:36  1    783.60   0.00  13          328.800   0.000                                          
 425 Krók Oleg Robert                2 PL-020-20         GS- 14:56:56  1    775.40   0.00  94          323.290   0.000                                          
 426 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 14:58:40  1    772.19   0.00  95          323.290   0.000                                          
 427 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         G - 15:15:42  1    771.15   0.00  26          335.990   0.000                                          
 428 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         GS- 15:15:43  1    771.12   0.00  27          335.990   0.000                                          
 429 Kaliszuk Bogdan                 2 PL-076-20         G - 14:53:28  1    770.17   0.00   4          318.440   0.000                                          
 430 Krók Oleg Robert                2 PL-097-20         G - 15:00:19  1    769.16   0.00  96          323.290   0.000                                          
 431 Wenta Wademar                   3 PL-064-20         GS- 15:17:47  1    765.93   0.00   6          335.310   0.000                                          
 432 Żywicki Ireneusz                1 PL-064-20         GS- 15:16:57  1    763.11   0.00   9          333.440   0.000                                          
 433 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 15:04:51  1    761.38   0.00  15          323.470   0.000                                          
 434 Krók Oleg Robert                2 PL-501-20         G - 15:05:00  1    760.68   0.00  97          323.290   0.000                                          
 435 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         G - 15:07:46  1    759.88   0.00  26          325.050   0.000                                          
 436 Joskowski Ryszard               3 PL-064-20         G - 15:12:27  1    759.58   0.00  10          328.480   0.000                                          
 437 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 15:14:35  1  15:21:29   0.00  98          323.290   0.000                                          
 438 Jurkowski Tadeusz               1 PL-064-20         GS- 15:33:10  1  15:22:10   0.00   5          336.720   0.000                                          
 439 Wilczyński Michał               3 PL-064-20         GS- 15:20:04  1  15:27:15   0.00   8          323.080   0.000                                          
 440 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 15:21:17  1  15:28:11   0.00  99          323.290   0.000                                          
 441 Jankowski P. Rozworski S.       1 PL-315-20         GS- 15:40:30  1  15:29:42   0.00  11          336.570   0.000                                          
 442 Krók Oleg Robert                2 PL-097-20         G - 15:28:34  1  15:35:28   0.00 100          323.290   0.000                                          
 443 Fusowski Adam Rafał             1 PL-064-20         G - 15:49:56  1  15:39:55   0.00  28          335.990   0.000                                          
 444 Krók Oleg Robert                2 PL-020-20         GS- 15:34:10  1  15:41:04   0.00 101          323.290   0.000                                          
 445 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 15:43:30  1  15:42:45   0.00  21          329.030   0.000                                          
 446 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         G - 15:21:37  1  15:42:54   0.00  37          312.510   0.000                                          
 447 Kwiatkowski Adam                3 PL-388-20         GS- 15:44:13  1  15:43:09   0.00   5-  0-  0  329.270   0.000                                          
 448 Jankowski P. Rozworski S.       1 PL-064-20         GS- 15:54:23  1  15:43:35   0.00  12          336.570   0.000                                          
 449 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 15:36:49  1  15:43:43   0.00 102          323.290   0.000                                          
 450 Jurkowski Tadeusz               1 PL-064-20         GS- 15:55:38  1  15:44:38   0.00   6          336.720   0.000                                          
 451 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 15:38:15  1  15:45:10   0.00 103          323.290   0.000                                          
 452 Pienszke Sławomir               1 PL-064-20         GS- 15:57:15  1  15:46:10   0.00  14          336.790   0.000                                          
 453 Humski Edmund                   1 PL-060-20         G - 16:01:43  1  15:46:50   0.00   6          339.630   0.000                                          
 454 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 15:40:27  1  15:47:22   0.00 104          323.290   0.000                                          
 455 Pawuska Dariusz                 2 PL-064-20         GS- 15:33:34  1  15:52:32   0.00   5          314.240   0.000                                          
 456 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 15:45:57  1  15:52:52   0.00 105          323.290   0.000                                          
 457 Żywicki Ireneusz                1 PL-064-20         GS- 16:00:17  1  15:53:40   0.00  10          333.440   0.000                                          
 458 Krók Oleg Robert                2 PL-060-20         GS- 15:48:30  1  15:55:25   0.00 106          323.290   0.000                                          
 459 Pienszke Sławomir               1 PL-064-20         GS- 16:07:37  1  15:56:31   0.00  15          336.790   0.000                                          
 460 Wilczyński Michał               3 PL-064-20         GS- 15:50:08  1  15:57:19   0.00   9          323.080   0.000                                          
 461 Pienszke Sławomir               1 PL-064-20         G - 16:08:29  1  15:57:23   0.00  16          336.790   0.000                                          
 462 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 15:58:32  1  15:57:47   0.00  22          329.030   0.000                                          
 463 Królikowski Bartłomiej          3 PL-076-20         GS- 15:58:39  1  15:58:01   0.00   4          328.940   0.000                                          
 464 Krók Oleg Robert                2 PL-453-20         G - 15:59:06  1  16:06:01   0.00 107          323.290   0.000                                          
 465 Krók Oleg Robert                2 PL-346-20         G - 16:00:27  1  16:07:22   0.00 108          323.290   0.000                                          
 466 Wieleba Wiesław                 1 PL-076-20         GS- 16:08:39  1  16:08:03   0.00   6          328.920   0.000                                          
 467 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         GS- 16:01:16  1  16:08:10   0.00 109          323.290   0.000                                          
 468 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         GS- 15:47:41  1  16:08:58   0.00  38          312.510   0.000                                          
 469 Wilczyński Michał               3 PL-064-20         GS- 16:03:26  1  16:10:37   0.00  10          323.080   0.000                                          
 470 Joskowski Ryszard               3 PL-388-20         G - 16:13:06  1  16:13:05   0.00  11          328.480   0.000                                          
 471 Królikowski Bartłomiej          3 PL-388-20         GS- 16:14:09  1  16:13:31   0.00   5          328.940   0.000                                          
 472 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 16:06:54  1  16:13:49   0.00 110          323.290   0.000                                          
 473 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 16:15:06  1  16:14:21   0.00  23          329.030   0.000                                          
 474 Krók Oleg Robert                2 PL-059-20         GS- 16:07:41  1  16:14:35   0.00 111          323.290   0.000                                          
 475 Pienszke Sławomir               1 PL-064-20         G - 16:26:35  1  16:15:29   0.00  17          336.790   0.000                                          
 476 Papke Krzysztof                 3 PL-064-20         GS- 16:17:19  1  16:16:01   0.00   5          329.440   0.000                                          
 477 Woźnica Andrzej                 3 PL-064-20         G - 16:09:27  1  16:16:29   0.00   2          323.200   0.000                                          
 478 Krók Oleg Robert                2 PL-296-20         G - 16:13:09  1  16:20:04   0.00 112          323.290   0.000                                          
 479 Królikowski Bartłomiej          3 PL-064-20         GS- 16:23:37  1  16:22:59   0.00   6          328.940   0.000                                          
 480 Papke Krzysztof                 3 PL-064-20         GS- 16:29:01  1  16:27:43   0.00   6          329.440   0.000                                          
 481 Wenta Wademar                   3 PL-064-20         GS- 16:37:43  1  16:28:36   0.00   7          335.310   0.000                                          
 482 Wenta Wademar                   3 PL-064-20         GS- 16:44:41  1  16:35:34   0.00   8          335.310   0.000                                          
 483 Wandtke Marian                  1 PL-064-20         G - 16:43:50  1  16:37:37   0.00  15          333.140   0.000                                          
 484 Krók Oleg Robert                2 PL-072-20         G - 16:31:17  1  16:38:11   0.00 113          323.290   0.000                                          
 485 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 16:41:57  1  16:41:12   0.00  24          329.030   0.000                                          
 486 Królikowski Bartłomiej          3 PL-076-20         GS- 16:42:11  1  16:41:34   0.00   7          328.940   0.000                                          
 487 Krók Oleg Robert                2 PL-072-20         G - 16:34:56  1  16:41:50   0.00 114          323.290   0.000                                          
 488 Stasiak Jan                     2 PL-064-20         G - 16:22:03  1  16:43:20   0.00  39          312.510   0.000                                          
 489 Jankowski P. Rozworski S.       1 PL-315-20         GS- 16:54:40  1  16:43:52   0.00  13          336.570   0.000                                          
 490 Jankowski P. Rozworski S.       1 PL-064-20         G - 16:54:43  1  16:43:55   0.00  14          336.570   0.000                                          
 491 Królikowski Bartłomiej          3 PL-064-20         GS- 16:49:50  1  16:49:13   0.00   8          328.940   0.000                                          
 492 Keller Tadeusz                  1 PL-064-20         GS- 17:09:33  1  16:51:49   0.00   6          341.770   0.000                                          
 493 Keller Tadeusz                  1 PL-064-20         GS- 17:10:45  1  16:53:01   0.00   7          341.770   0.000                                          
 494 Krók Oleg Robert                2 PL-453-20         G - 16:46:10  1  16:53:04   0.00 115          323.290   0.000                                          
 495 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 16:50:01  1  16:54:35   0.00  27          325.050   0.000                                          
 496 Kandziora Kazimierz             3 PL-064-20         GS- 16:55:29  1  16:54:49   0.00   5          328.970   0.000                                          
 497 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         GS- 16:52:25  1  16:59:19   0.00 116          323.290   0.000                                          
 498 Krók Oleg Robert                2 PL-064-20         G - 16:52:27  1  16:59:22   0.00 117          323.290   0.000                                          
 499 Ropela Marcin                   3 PL-064-20         GS- 17:01:22  1  17:00:49   0.00   6          328.880   0.000                                          
 500 Baranowski Janusz               3 PL-460-20         G - 17:02:53  1  17:05:13   0.00   7          326.720   0.000                                          
 501 Woźnica Andrzej                 3 PL-058-20         GS- 17:03:29  1  17:10:31   0.00   3          323.200   0.000                                          
 502 Pawuska Dariusz                 2 PL-064-20         GS- 16:57:33  1  17:16:31   0.00   6          314.240   0.000                                          
 503 Baranowski Janusz               3 PL-064-20         G - 17:17:22  1  17:19:42   0.00   8          326.720   0.000                                          
 504 Wójcik Przemysław               1 PL-064-20         GS- 17:21:59  1  17:21:14   0.00  25          329.030   0.000                                          
 505 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         G - 17:23:17  1  17:27:50   0.00  28          325.050   0.000                                          
 506 Pawuska Dariusz                 2 PL-064-20         GS- 17:10:29  1  17:29:28   0.00   7          314.240   0.000                                          
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 
			WSPÓŁZAWODNICTWO 5 z 10

Lp.	NAZWISKO I IMIĘ			Sekcja	IL. Konk.	Punkty
1.	Stasiak Jan  4			2	5	189,74
2.	Stasiak Jan  3			2	5	189,20
3.	Witusiński Łukasz  3		2	5	185,61
4.	Krók Oleg Robert 11		1	5	180,82
5.	Witusiński Łukasz  1		2	4	156,57
6.	Horodziejko Marcin Damian 1	1	4	147,87
7.	Fusowski Adam Rafał 4		1	4	145,82
8.	Krók Oleg Robert 5		2	4	145,72
9.	Rzeszutek Krzysztof  2		2	4	142,71
10.	Żywicki Ireneusz  1		2	4	142,28
11.	Joskowski Ryszard  1		1	4	140,83
12.	Wójcik Przemysław  3		2	4	140,73
13.	Wójcik Przemysław  2		2	4	136,92
14.	Krók Oleg Robert 12		2	3	113,56
15.	Jonas Mirosław i Wojciech 1	1	3	110,39
16.	Fusowski Adam Rafał 1		1	3	109,86
17.	Pienszke Sławomir  2		2	3	109,75
18.	Krók Oleg Robert 14		2	3	107,86
19.	Stasiak Jan  1			2	3	107,49
20.	Jonas Robert  2			1	3	107,06
21.	Wójcik Przemysław  1		2	3	105,34
22.	Krók Oleg Robert 16		2	3	104,91
23.	Jonas Robert  4			1	2	75,76
24.	Witusiński Łukasz  2		2	2	75,00
25.	Jonas Robert  1			1	2	74,80
26.	Krók Oleg Robert 10		1	2	74,79
27.	Papke Krzysztof  1		2	2	74,42
28.	Wandtke Marian  3		2	2	74,25
29.	Wieleba Wiesław  1		2	2	72,97
30.	Witusiński Łukasz  4		2	2	71,89
31.	Krók Oleg Robert 1		1	2	70,93
32.	Krók Oleg Robert 7		2	2	70,50
33.	Fusowski Adam Rafał 5		1	2	70,44
34.	Stasiak Jan  2			2	2	70,22
35.	Woźnica Tomasz  1		3	2	69,59
36.	Jonas Robert  3			1	2	69,21
37.	Fusowski Adam Rafał 2		1	2	69,15
38.	Pawuska Dariusz  1		2	2	68,51
39.	Klawikowski Stanisław  1	1	2	68,24
40.	Joskowski Henryk  1		1	2	67,92
41.	Fusowski Adam Rafał 3		1	1	39,79
42.	Krók Oleg Robert 6		2	1	39,73
43.	Krók Oleg Robert 3		2	1	39,62
44.	Krók Oleg Robert 2		2	1	38,93
45.	Królikowski Bartłomiej  2	2	1	38,44
46.	Jankowski P, Rozworski S, 1	1	1	38,12
47.	Rzeszutek Krzysztof  1		2	1	37,53
48.	Baranowski Janusz  1		3	1	37,32
49.	Wandtke Marian  1		2	1	36,13
50.	Wandtke Marian  2		2	1	35,44
51.	Stasiak Jan  5			2	1	35,38
52.	Krók Oleg Robert 17		2	1	35,33
53.	Jankowski P, Rozworski S, 2	1	1	35,01
54.	Ropela Marcin  1		2	1	34,85
55.	Pienszke Sławomir  1		2	1	34,68
56.	Wroński Roman  1		2	1	34,42
57.	Kandziora Kazimierz  1		1	1	34,20
58.	Krók Oleg Robert 4		2	1	33,99
59.	Królikowski Bartłomiej  1	2	1	33,72
60.	Wenta Wademar  1		2	1	33,61
61.	Wilczyński Michał  1		2	1	33,23
62.	Drozdowski Piotr  1		3	1	33,18
63.	Bober Henryk  1			2	1	33,13
64.	Krók Oleg Robert 8		2	1	33,07
65.	Woźnica Tomasz  2		2	1	33,07
66.	Krók Oleg Robert 9		2	1	32,97
 
                   PZHGP Okręg GDAŃSK o/LĘBORK-064, rok 2020.                   
                                                                                
                      LISTA KONKURSOWA NR  6                                    
                     ------------------------                                   
                z lotu  NEUBRANDENBURG z dnia 20.09.20                   
            Współrzędne miejsca wypuszczenia 53:32:52.7 N 13:15:19.2 E.         
                                                                                
      1.Godzina wypuszczenia gołębi...........:  8,00,00                        
      2.Średnia odległość z lotu..............:  327.584 km                     
      3.Ilość członków biorących udział.......:   19                            
      4.Ilość wysłanych gołębi................:   250                           
      5.Ilość konkursów.......................:   50                            
      6.Predkość najszybszego gołębia.........:  1214.16                        
      7.Predkość najwolniejszego gołębia......:  1031.91                        
      8.Czas przybycia 1-go gołębia...........:12,27,43                         
      9.Czas przybycia ostatniego gołębia.....:13,18,38                         
     10.Czas trwania konkursu.................:50 min. 55 sek.                  
     11.Warunki atmosferyczne                                                   
        w miejscu odlotu  :                                                     
        w miejscu przylotu:                                                     
     12.System obliczania współzawodnictwa....:                                 
       Wszystkie wsadzone, wszystkie konkursy                                   
       Punkty stałe  40.0, punkty wg wzoru GMP.                                 
       Łęczyce-1 5 z całości [ 6]                                        
                                                                                
                                                                                
                                   ROZLICZENIE LOTU                             
          ┌────┬─────────────────────────┬────────┬────────┬───────┬─────┐      
          │ Nr │       064-Lębork        │ ILOŚĆ  │ WKŁAD. │ ZDOB. │  %  │      
          │    │                         │HODOWCÓW│ GOŁĘBI │ KONK. │     │      
          ├────┼─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │ 03 │ Łęczyce-1               │   19   │  250   │   50  │20.00│      
          ├────┴─────────────────────────┼────────┼────────┼───────┼─────┤      
          │                       Razem: │   19   │  250   │   50  │     │      
          └──────────────────────────────┴────────┴────────┴───────┴─────┘      
                                                                                
                                                                                
         Opracował:                                        Za Zarząd:           
      Piotr Nowacki                                                             
      720-839-084                                                               
       ----------------                                  ------------------     

 
                                                                                                                                                                
                                  PZHGP Okręg GDAŃSK o/LĘBORK-064, rok 2020.                                                                                    
                                                    -   1 -                                                                                                     
                                                                                                                                                                
                                            Lista konkursowa nr  6.                                                                                             
                                    z lotu NEUBRANDENBURG, w dniu 20.09.20                                                                                      
┌───┬──────────────────────────────┬──┬─────────────────────┬───────────┬────────┬──────┬───────────┬────────┬───────┐                                          
│LP.│NAZWISKO,IMIĘ                 │06│    NUMER OBRĄCZKI   │ CZAS   DZ.│SZYBKOŚĆ│COEFFI│   WYNIK   │ODLEGŁ. │PUNKTY │                                          
│   │                              │  │        RODOWEJ      │PRZYLOTU   │ [m/min]│CIENT.│WKŁ- KO-KS │  [km]  │       │                                          
└───┴──────────────────────────────┴──┴─────────────────────┴───────────┴────────┴──────┴───────────┴────────┴───────┘                                          
   1 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 12:27:43  1   1214.16   4.00  35- 15- 15  325.050  40.000                                          
   2 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 12:27:44  1   1214.08   8.00   2  <   2>  325.050  39.840                                          
   2 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 12:27:44  1   1214.08   8.00   3  <   6>  325.050  39.840                                          
   4 Horodziejko Marcin Damian       3 PL-064-20         GS- 12:36:17  1   1209.09  16.00  10-  4-  4  334.050  39.510                                          
   5 Joskowski Ryszard               3 PL-064-20         G - 12:35:33  1   1192.09  20.00  20-  4-  4  328.480  39.350                                          
   6 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 12:36:00  1   1177.72  24.00   4  <   7>  325.050  39.180                                          
   7 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 12:40:03  1   1160.69  28.00   5  <   8>  325.050  39.020                                          
   8 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         G - 12:40:36  1   1158.41  32.00   6  <  12>  325.050  38.860                                          
   9 Królikowski Bartłomiej          3 PL-064-20         GS- 12:45:12  1   1153.37  36.00  15-  2-  2  328.940  38.690                                          
  10 Horodziejko Marcin Damian       3 PL-060-20         G - 12:49:44  1   1152.96  40.00   2  <  22>  334.050  38.530                                          
  11 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 12:42:55  1   1143.34  44.00  20-  5-  5  323.470  38.370                                          
  12 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 12:44:37  1   1142.06  48.00   7  <  12>  325.050  38.200                                          
  12 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 12:44:37  1   1142.06  48.00   8  <  14>  325.050  38.200                                          
  14 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         G - 12:47:49  1   1129.37  56.00   9  <  16>  325.050  37.880                                          
  15 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 12:46:34  1   1128.78  60.00   2  <  23>  323.470  37.710                                          
  16 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         G - 12:48:42  1   1125.91  64.00  10  <  26>  325.050  37.550                                          
  17 Papke Krzysztof                 3 PL-064-20         G - 12:54:00  1   1120.54  68.00  10-  2-  2  329.440  37.390                                          
  18 Baranowski Janusz               3 PL-064-20         G - 12:52:00  1   1118.90  72.00  10-  1-  1  326.720  37.220                                          
  19 Woźnica Tomasz                  3 SK-02906-20       G - 12:55:38  1   1112.19  76.00  20-  5-  5  328.800  37.060                                          
  20 Papke Krzysztof                 3 PL-460-20         GS- 12:56:36  1   1110.72  80.00   2          329.440  36.900                                          
  21 Joskowski Ryszard               3 PL-064-20         G - 12:56:34  1   1107.61  84.00   2  <  41>  328.480  36.730                                          
  22 Horodziejko Marcin Damian       3 PL-064-20         G - 13:04:59  1   1095.31  88.00   3  <  31>  334.050  36.570                                          
  23 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         G - 12:55:45  1   1093.73  92.00   3  <  24>  323.470  36.410                                          
  24 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 12:58:30  1   1083.65  96.00   4  <  30>  323.470  36.240                                          
  25 Ropela Marcin                   3 PL-064-20         GS- 13:04:21  1   1080.60 100.00  15-  1-  1  328.880  36.080                                          
  26 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 13:00:56  1   1080.14 104.00  11  <  33>  325.050  35.920                                          
  27 Joskowski Henryk                3 PL-064-20         GS- 13:06:03  1   1078.62 108.00  10-  2-  2  330.110  35.760                                          
  28 Wroński Roman                   3 PL-064-20         GS- 12:59:36  1   1077.74 112.00  10-  1-  1  322.890  35.590                                          
  29 Kandziora Kazimierz             3 PL-064-20         GS- 13:06:22  1   1073.78 116.00  10-  2-  2  328.970  35.430                                          
  30 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 13:01:51  1   1071.63 120.00   5          323.470  35.270                                          
  31 Horodziejko Marcin Damian       3 PL-060-20         G - 13:12:03  1   1070.50 124.00   4          334.050  35.100                                          
  32 Królikowski Bartłomiej          3 PL-076-20         GS- 13:07:24  1   1070.07 128.00   2          328.940  34.940                                          
  33 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 13:03:52  1   1069.71 132.00  12  <  36>  325.050  34.780                                          
  34 Wenta Wademar                   3 PL-064-20         GS- 13:13:48  1   1068.55 136.00  10-  2-  2  335.310  34.610                                          
  35 Joskowski Henryk                3 PL-064-20         GS- 13:10:26  1   1063.39 140.00   2          330.110  34.450                                          
  36 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 13:05:51  1   1062.78 144.00  13  <  43>  325.050  34.290                                          
  37 Wilczyński Michał               3 PL-105-20         GS- 13:04:35  1   1060.73 148.00  15-  1-  1  323.080  34.120                                          
  38 Drozdowski Piotr                3 PL-460-20         GS- 13:05:29  1   1059.67 152.00  10-  2-  2  323.710  33.960                                          
  39 Woźnica Tomasz                  3 PL-064-20         GS- 13:11:22  1   1055.99 156.00   2  <  40>  328.800  33.800                                          
  40 Woźnica Tomasz                  3 PL-064-20         GS- 13:12:40  1   1051.60 160.00   3  <  47>  328.800  33.630                                          
  41 Joskowski Ryszard               3 PL-064-20         GS- 13:12:23  1   1051.53 164.00   3  <  42>  328.480  33.470                                          
  42 Joskowski Ryszard               3 PL-064-20         GS- 13:12:38  1   1050.69 168.00   4          328.480  33.310                                          
  43 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 13:13:18  1   1037.50 172.00  14  <  45>  325.050  33.140                                          
  44 Wenta Wademar                   3 PL-064-20         GS- 13:23:26  1   1036.72 176.00   2          335.310  32.980                                          
  45 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 13:13:38  1   1036.40 180.00  15          325.050  32.820                                          
  46 Królikowski Grzegorz            3 PL-064-20         GS- 13:17:27  1   1036.13 184.00  10-  1-  1  328.920  32.650                                          
  47 Woźnica Tomasz                  3 PL-064-20         GS- 13:17:51  1   1034.45 188.00   4  <  50>  328.800  32.490                                          
  48 Drozdowski Piotr                3 PL-064-20         G - 13:13:01  1   1034.16 192.00   2          323.710  32.330                                          
  49 Kandziora Kazimierz             3 PL-064-20         G - 13:18:35  1   1032.60 196.00   2          328.970  32.160                                          
  50 Woźnica Tomasz                  3 SK-02906-20       GS- 13:18:38  1   1031.91 200.00   5          328.800  32.000                                          
 ------------------------------------------------------------------------------ Koniec konkursu - baza 1:5                                                      
 ---------------------------------------------------------------------- Koniec Konkursów                                                                        
  51 Kandziora Kazimierz             3 PL-064-20         GS- 13:19:32  1   1029.53   0.00   3          328.970   0.000                                          
  52 Woźnica Tomasz                  3 SK-02906-20       G - 13:20:04  1   1027.29   0.00   6          328.800   0.000                                          
  53 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         G - 13:16:27  1   1027.18   0.00  16          325.050   0.000                                          
  54 Ropela Marcin                   3 PL-064-20         GS- 13:20:42  1   1025.51   0.00   2          328.880   0.000                                          
  55 Wilczyński Michał               3 PL-064-20         GS- 13:16:31  1   1020.74   0.00   2          323.080   0.000                                          
  56 Wilczyński Michał               3 PL-064-20         GS- 13:16:48  1   1019.82   0.00   3          323.080   0.000                                          
  57 Królikowski Grzegorz            3 PL-064-20         GS- 13:22:40  1   1019.38   0.00   2          328.920   0.000                                          
  58 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 13:17:51  1   1017.68   0.00   6          323.470   0.000                                          
  59 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         G - 13:17:53  1   1017.58   0.00   7          323.470   0.000                                          
  60 Horodziejko Marcin Damian       3 PL-064-20         GS- 13:28:41  1   1016.33   0.00   5          334.050   0.000                                          
  61 Woźnica Tomasz                  3 PL-064-20         GS- 13:23:40  1   1015.86   0.00   7          328.800   0.000                                          
  62 Wenta Wademar                   3 PL-064-20         G - 13:31:59  1   1010.02   0.00   3          335.310   0.000                                          
  63 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 13:21:34  1   1005.92   0.00   8          323.470   0.000                                          
  64 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         G - 13:23:10  1   1005.83   0.00  17          325.050   0.000                                          
  65 Horodziejko Marcin Damian       3 PL-064-20         GS- 13:32:09  1   1005.72   0.00   6          334.050   0.000                                          
  66 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 13:21:39  1   1005.66   0.00   9          323.470   0.000                                          
  67 Baranowski Janusz               3 PL-064-20         G - 13:26:21  1   1001.13   0.00   2          326.720   0.000                                          
  68 Joskowski Ryszard               3 PL-064-20         GS- 13:28:09  1   1001.01   0.00   5          328.480   0.000                                          
  69 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 13:24:43  1    996.16   0.00  10          323.470   0.000                                          
  70 Woźnica Tomasz                  3 PL-064-20         GS- 13:30:13  1    995.71   0.00   8          328.800   0.000                                          
  71 Wilczyński Michał               3 PL-105-20         GS- 13:24:33  1    995.47   0.00   4          323.080   0.000                                          
  72 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 13:25:46  1    992.95   0.00  11          323.470   0.000                                          
  73 Wenta Wademar                   3 PL-064-20         GS- 13:39:05  1    988.87   0.00   4          335.310   0.000                                          
  74 Joskowski Henryk                3 PL-064-20         GS- 13:34:03  1    988.21   0.00   3          330.110   0.000                                          
  75 Królikowski Bartłomiej          3 PL-064-20         GS- 13:33:33  1    986.18   0.00   3          328.940   0.000                                          
  76 Wilczyński Michał               3 PL-105-20         GS- 13:29:00  1    982.01   0.00   5          323.080   0.000                                          
  77 Wroński Roman                   3 PL-064-20         GS- 13:29:29  1    979.99   0.00   2          322.890   0.000                                          
  78 Królikowski Grzegorz            3 PL-064-20         GS- 13:35:48  1    979.51   0.00   3          328.920   0.000                                          
  79 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         G - 13:31:58  1    979.17   0.00  18          325.050   0.000                                          
  80 Wilczyński Michał               3 PL-064-20         GS- 13:32:29  1    971.72   0.00   6          323.080   0.000                                          
  81 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 13:37:13  1    963.92   0.00  19          325.050   0.000                                          
  82 Drozdowski Piotr                3 PL-064-20         G - 13:36:32  1    961.90   0.00   3          323.710   0.000                                          
  83 Woźnica Tomasz                  3 PL-064-20         GS- 13:44:50  1    953.50   0.00   9          328.800   0.000                                          
  84 Baranowski Janusz               3 PL-064-20         G - 13:44:37  1    948.07   0.00   3          326.720   0.000                                          
  85 Baranowski Janusz               3 PL-064-20         G - 13:46:37  1    942.60   0.00   4          326.720   0.000                                          
  86 Joskowski Henryk                3 PL-064-20         GS- 13:50:29  1    941.87   0.00   4          330.110   0.000                                          
  87 Drozdowski Piotr                3 PL-460-20         GS- 13:43:53  1    941.34   0.00   4          323.710   0.000                                          
  88 Wroński Roman                   3 PL-064-20         GS- 13:43:19  1    940.50   0.00   3          322.890   0.000                                          
  89 Joskowski Henryk                3 PL-064-20         GS- 13:51:07  1    940.17   0.00   5          330.110   0.000                                          
  90 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 13:44:28  1    939.05   0.00  12          323.470   0.000                                          
  91 Woźnica Tomasz                  3 SK-02906-20       G - 13:50:29  1    938.13   0.00  10          328.800   0.000                                          
  92 Drozdowski Piotr                3 PL-064-20         G - 13:45:46  1    936.21   0.00   5          323.710   0.000                                          
  93 Baranowski Janusz               3 PL-064-20         G - 13:52:27  1    927.00   0.00   5          326.720   0.000                                          
  94 Horodziejko Marcin Damian       3 PL-064-20         GS- 14:00:22  1    926.97   0.00   7          334.050   0.000                                          
  95 Horodziejko Marcin Damian       3 PL-064-20         G - 14:00:52  1    925.69   0.00   8          334.050   0.000                                          
  96 Joskowski Ryszard               3 PL-064-20         GS- 13:55:18  1    924.51   0.00   6          328.480   0.000                                          
  97 Kandziora Kazimierz             3 PL-064-20         G - 13:56:17  1    923.34   0.00   4          328.970   0.000                                          
  98 Joskowski Henryk                3 PL-064-20         G - 13:58:01  1    922.05   0.00   6          330.110   0.000                                          
  99 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 13:52:38  1    921.78   0.00  20          325.050   0.000                                          
 100 Wenta Wademar                   3 PL-064-20         G - 14:05:56  1    916.31   0.00   5          335.310   0.000                                          
 101 Papke Krzysztof                 3 PL-064-20         GS- 13:59:37  1    916.09   0.00   3          329.440   0.000                                          
 102 Joskowski Henryk                3 PL-064-20         GS- 14:03:22  1    908.48   0.00   7          330.110   0.000                                          
 103 Królikowski Grzegorz            3 PL-064-20         GS- 14:03:04  1    905.95   0.00   4          328.920   0.000                                          
 104 Joskowski Ryszard               3 PL-064-20         GS- 14:04:16  1    901.76   0.00   7          328.480   0.000                                          
 105 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 14:01:07  1    900.13   0.00  21          325.050   0.000                                          
 106 Królikowski Grzegorz            3 PL-064-20         GS- 14:06:32  1    897.38   0.00   5          328.920   0.000                                          
 107 Horodziejko Marcin Damian       3 PL-060-20         G - 14:12:21  1    897.14   0.00   9          334.050   0.000                                          
 108 Wroński Roman                   3 PL-064-20         GS- 14:00:09  1    896.54   0.00   4          322.890   0.000                                          
 109 Ropela Marcin                   3 PL-064-20         GS- 14:12:21  1    883.26   0.00   3          328.880   0.000                                          
 110 Drozdowski Piotr                3 PL-064-20         GS- 14:09:17  1    876.59   0.00   6          323.710   0.000                                          
 111 Ropela Marcin                   3 PL-064-20         GS- 14:15:44  1    875.30   0.00   4          328.880   0.000                                          
 112 Papke Krzysztof                 3 PL-064-20         GS- 14:18:30  1    870.38   0.00   4          329.440   0.000                                          
 113 Wroński Roman                   3 PL-064-20         GS- 14:12:53  1    865.93   0.00   5          322.890   0.000                                          
 114 Woźnica Tomasz                  3 SK-02906-20       G - 14:20:33  1    864.01   0.00  11          328.800   0.000                                          
 115 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 14:17:45  1    860.49   0.00  22          325.050   0.000                                          
 116 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-460-20         G - 14:28:02  1    833.61   0.00  13          323.470   0.000                                          
 117 Wilczyński Michał               3 PL-064-20         GS- 14:29:30  1    829.47   0.00   7          323.080   0.000                                          
 118 Ropela Marcin                   3 PL-250-20         GS- 14:36:42  1    829.04   0.00   5          328.880   0.000                                          
 119 Joskowski Henryk                3 PL-064-20         GS- 14:42:12  1    820.76   0.00   8          330.110   0.000                                          
 120 Wroński Roman                   3 PL-064-20         GS- 14:33:55  1    819.69   0.00   6          322.890   0.000                                          
 121 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 14:37:27  1    817.84   0.00  23          325.050   0.000                                          
 122 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 14:37:29  1    817.77   0.00  24          325.050   0.000                                          
 123 Joskowski Ryszard               3 PL-064-20         GS- 14:43:05  1    814.92   0.00   8          328.480   0.000                                          
 124 Woźnica Tomasz                  3 SK-02906-20       GS- 14:43:43  1    814.43   0.00  12          328.800   0.000                                          
 125 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 14:41:53  1    808.82   0.00  25          325.050   0.000                                          
 126 Joskowski Ryszard               3 PL-070-20         G - 14:46:44  1    807.61   0.00   9          328.480   0.000                                          
 127 Królikowski Grzegorz            3 PL-064-20         GS- 14:49:49  1    802.60   0.00   6          328.920   0.000                                          
 128 Woźnica Andrzej                 3 PL-064-20         G - 14:45:59  1    796.09   0.00  10-  0-  0  323.200   0.000                                          
 129 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 14:50:21  1    788.28   0.00  14          323.470   0.000                                          
 130 Baranowski Janusz               3 PL-064-20         G - 14:56:03  1    785.29   0.00   6          326.720   0.000                                          
 131 Woźnica Tomasz                  3 PL-064-20         GS- 14:59:36  1    783.60   0.00  13          328.800   0.000                                          
 132 Wenta Wademar                   3 PL-064-20         GS- 15:17:47  1    765.93   0.00   6          335.310   0.000                                          
 133 Rzeszutek Krzysztof             3 PL-064-20         GS- 15:04:51  1    761.38   0.00  15          323.470   0.000                                          
 134 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         G - 15:07:46  1    759.88   0.00  26          325.050   0.000                                          
 135 Joskowski Ryszard               3 PL-064-20         G - 15:12:27  1    759.58   0.00  10          328.480   0.000                                          
 136 Baranowski Janusz               3 PL-460-20         G - 17:02:53  1   9:47:16   0.00   7          326.720   0.000                                          
 137 Baranowski Janusz               3 PL-064-20         G - 17:17:22  1  10:01:44   0.00   8          326.720   0.000                                          
 138 Joskowski Ryszard               3 PL-388-20         G - 16:13:06  1   8:55:08   0.00  11          328.480   0.000                                          
 139 Kandziora Kazimierz             3 PL-064-20         GS- 16:55:29  1   9:36:52   0.00   5          328.970   0.000                                          
 140 Królikowski Bartłomiej          3 PL-076-20         GS- 15:58:39  1   8:40:04   0.00   4          328.940   0.000                                          
 141 Królikowski Bartłomiej          3 PL-388-20         GS- 16:14:09  1   8:55:34   0.00   5          328.940   0.000                                          
 142 Królikowski Bartłomiej          3 PL-064-20         GS- 16:23:37  1   9:05:02   0.00   6          328.940   0.000                                          
 143 Królikowski Bartłomiej          3 PL-076-20         GS- 16:42:11  1   9:23:36   0.00   7          328.940   0.000                                          
 144 Królikowski Bartłomiej          3 PL-064-20         GS- 16:49:50  1   9:31:15   0.00   8          328.940   0.000                                          
 145 Kwiatkowski Adam                3 PL-388-20         GS- 15:44:13  1   8:25:11   0.00   5-  0-  0  329.270   0.000                                          
 146 Papke Krzysztof                 3 PL-064-20         GS- 16:17:19  1   8:58:04   0.00   5          329.440   0.000                                          
 147 Papke Krzysztof                 3 PL-064-20         GS- 16:29:01  1   9:09:46   0.00   6          329.440   0.000                                          
 148 Ropela Marcin                   3 PL-064-20         GS- 17:01:22  1   9:42:52   0.00   6          328.880   0.000                                          
 149 Wenta Wademar                   3 PL-064-20         GS- 16:37:43  1   9:10:38   0.00   7          335.310   0.000                                          
 150 Wenta Wademar                   3 PL-064-20         GS- 16:44:41  1   9:17:36   0.00   8          335.310   0.000                                          
 151 Wilczyński Michał               3 PL-064-20         GS- 15:20:04  1   8:09:17   0.00   8          323.080   0.000                                          
 152 Wilczyński Michał               3 PL-064-20         GS- 15:50:08  1   8:39:22   0.00   9          323.080   0.000                                          
 153 Wilczyński Michał               3 PL-064-20         GS- 16:03:26  1   8:52:40   0.00  10          323.080   0.000                                          
 154 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         GS- 16:50:01  1   9:36:37   0.00  27          325.050   0.000                                          
 155 Witusiński Łukasz               3 PL-064-20         G - 17:23:17  1  10:09:53   0.00  28          325.050   0.000                                          
 156 Woźnica Andrzej                 3 PL-064-20         G - 16:09:27  1   8:58:31   0.00   2          323.200   0.000                                          
 157 Woźnica Andrzej                 3 PL-058-20         GS- 17:03:29  1   9:52:33   0.00   3          323.200   0.000                                          
                                                                                                                                                                
                                              D O B R Y  L O T !                                                                                                
                                              ------------------                                                                                                

 

			WSPÓŁZAWODNICTWO 3 z 10
		     O PUCHAR RYSZARDA JOSKOWSKIEGO

Lp.	NAZWISKO I IMIĘ		Sekcja	IL. Konk.	Punkty
1.	Witusiński Łukasz  1		3	3	118,86
2.	Witusiński Łukasz  3		3	3	117,22
3.	Horodziejko Marcin Damian 1	3	3	114,61
4.	Rzeszutek Krzysztof  2		3	3	111,02
5.	Joskowski Ryszard  1		3	3	109,55
6.	Woźnica Tomasz  1		3	3	102,69
7.	Witusiński Łukasz  2		3	2	75,43
8.	Papke Krzysztof  1		3	2	74,29
9.	Witusiński Łukasz  4		3	2	73,15
10.	Joskowski Henryk  1		3	2	70,21
11.	Kandziora Kazimierz  1		3	2	67,59
12.	Wenta Wademar  1		3	2	67,59
13.	Drozdowski Piotr  1		3	2	66,29
14.	Woźnica Tomasz  2		3	2	66,29
15.	Królikowski Bartłomiej  2	3	1	38,69
16.	Rzeszutek Krzysztof  1		3	1	37,71
17.	Baranowski Janusz  1		3	1	37,22
18.	Ropela Marcin  1		3	1	36,08
19.	Wroński Roman  1		3	1	35,59
20.	Królikowski Bartłomiej  1	3	1	34,94
21.	Wilczyński Michał  1		3	1	34,12
22.	Królikowski Grzegorz  1		3	1	32,65

 

			WSPÓŁZAWODNICTWO 5 Z 10				
				
Lp.	NAZWISKO I IMIĘ		Sekcja	IL. Konk.	Punkty
1.	Witusiński Łukasz  3		3	5	187,92
2.	Witusiński Łukasz  1		3	4	157,06
3.	Horodziejko Marcin Damian 1	3	4	149,71
4.	Rzeszutek Krzysztof  2		3	4	146,29
5.	Joskowski Ryszard  1		3	4	142,86
6.	Witusiński Łukasz  2		3	3	108,25
7.	Woźnica Tomasz  1		3	3	102,69
8.	Papke Krzysztof  1		3	2	74,29
9.	Witusiński Łukasz  4		3	2	73,15
10.	Joskowski Henryk  1		3	2	70,21
11.	Kandziora Kazimierz  1		3	2	67,59
12.	Wenta Wademar  1		3	2	67,59
13.	Drozdowski Piotr  1		3	2	66,29
14.	Woźnica Tomasz  2		3	2	66,29
15.	Królikowski Bartłomiej  2	3	1	38,69
16.	Rzeszutek Krzysztof  1		3	1	37,71
17.	Baranowski Janusz  1		3	1	37,22
18.	Ropela Marcin  1		3	1	36,08
19.	Wroński Roman  1		3	1	35,59
20.	Królikowski Bartłomiej  1	3	1	34,94
21.	Wilczyński Michał  1		3	1	34,12